Мінна безпека за участю воїна

Сьогодні учні 5-Г та 5-В ліцею №13 в рамках проведення Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні мали честь поспілкуватися із молодшим сержантом, старшим сапером, учасником бойових дій Денисом Дорофєєвим. Він розповів дітям про небезпеку, яку несуть вибухові пристрої, познайомив з їх видами; продемонстрував, як ворог маскує вибухівки; звернув особливу увагу на правила поведінки дітей у випадку, коли знайдено підозрілий предмет; наголосив, що сьогодні заборонено торкатися речей, які можуть бути знайдені на вулиці (телефони, ноутбуки, іграшки та інші). Діти запитували героя про інші види зброї, про завдання, які виконує сапер, із захопленням розглядали нагороди гостя. На згадку про зустріч кожен учень написав слова побажання та подяки на українському прапорі, який обов’язково поїде на фронт, як оберіг та підтримка нашим воїнам.