Конкурс читців

16 жовтня в ліцеї відбувся конкурс на краще виконання віршів, в якому взяли участь здобувачі освіти 1-11 класів. Мета заходу: сприяти всебічному розвитку, духовному збагаченню, формуванню гуманістичного світогляду особистості; виховання естетичних смаків у дітей; формування ціннісного ставлення здобувачів освіти до культури і мистецтва.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: 1-4 класи, 5-11 класи. Юні читці для виконання обрали твори різноманітної тематики: про Україну, рідний край, про війну та мир, про дружбу і сенс людського життя. Членам журі важко було визначити переможців, тому що рівень виконавської майстерності юних любителів поезії був досить високим.

Грамоти серед учнів 5-11 класів отримали:

Шафєєва Каріна, 10-А клас, І місце;

Шинальська Софія, 8-Б клас, ІІ місце;

Боднар Ольга, 7-А клас, ІІ місце;

Петрушина Марія, 9-В клас, ІІ місце;

Желіховський Іван 9-Б клас, ІІІ місце;

Ялковська Марина, 7-В клас, ІІІ місце;

Зайченко Богдана, 11 клас, ІІІ місце.

Серед учнів 1-4 класів грамоти отримали:

Королюк Софія, 3-А клас, І місце;

Ківіцька Ангеліна, 1-Б клас, ІІ місце;

Савернюк Софія, 3-Б клас, ІІ місце;

Курчак Любов, 3-В клас, ІІ місце;

Чернова Вікторія, 1-А клас, ІІІ місце;

Мельничук Арсеній, 4-Б клас, ІІІ місце;

Ковальчук Софія, 4-Б клас, ІІІ місце.

Дякуємо за участь у конкурсі усім учасникам та бажаємо їм успіхів!!! Дякуємо класним керівникам та вчителям української мови та літератури за підготовку учнів до конкурсу!