ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні військовослужбовцю, герою, патріоту України, колишньому учню нашої школи Журавленко Андрію Анатолійовичу виповнилось би 47.

Народився Андрій Анатолійович 8 січня 1974р. в м. Кам’янець-Подільський. У 1988р. закінчив 8 класів ЗОШ №13, навчався в ПТУ №6, працював на різних посадах.

Журавленко Андрій служив в миротворчих військах під час бойових дій в Югославії в 90-х роках минулого століття. Рік служив контрактником у 8 розвідувальному полку спецпризначення (м. Хмельницький).

На фронт вирушив наприкінці травня 2014р., очолив групу розвідки. Командир відділення 3 батальйону оперативного призначення НГУ «Донбас», позивний «восьмий». 29 серпня 2014 року загинув при виході з оточення поблизу Іловайська від попадання снаряду в пожежну машину на якій виїжджали з оточення. Похований 12 вересня 2014 р. в м. Кам’янці-Подільському на Алеї Слави.

31 жовтня 2014р. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Указом Президента України №838/2014 від 31.10.2014р. нагороджений орденом за «Мужність ІІІ ступеня» 9посмертно).

Андрію Журавленку згідно рішення міського виконавчого комітету № 109/93 від 13.10.2015р. присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

Учні та вчителі НВК №13 завжди пам’ятатимуть цю мужню героїчну людину, що віддала своє життя в боротьбі за свободу та незалежність.

Щоб країна ввійшла в майбуття

Вільна, сильна, без чвар та війни.

Віддають саме цінне – життя,

України найкращі сини!