День землі

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Наші учні долучилися до цієї екологічної акції та висадили на території школи дерева.  Учні 11 класу посадили біля школи калину і започаткували нову шкільну традицію – «Калина біля моєї школи». Також випускники висадили алею сосен та саджанці дуба. А учні четвертих класів посадили на подвір’ї школи туї.

Напередодні Всесвітнього дня Землі здобувачі освіти нашого ліцею підготували малюнки та поробки для участі у обласному заочному конкурсі «Природа України очима дітей Хмельниччини» і стали учасниками конкурсу плакатів та малюнків «Природа – не смітник», організованим Національним природнім парком «Подільські Товтри». Також у школі була проведена виставка світлин «Моє дерево Перемоги», де учні продемонстрували свою турботу про навколишнє середовище.

Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

І наша молодь не байдужа до майбутнього планети Земля!

До всесвітнього Дня Землі з метою залучення дітей бути уважнішими до охорони довкілля планети, для учнів 1-Б класу (класовод Альбіна Меркур’єва) було проведено захід на якому діти переглянули відео про унікальність нашої планети. Здобувачі освіти з ентузіазмом висловлювали міркування про потреби довкілля у методі “6 капелюхів”, обговорили правила допомоги екології, із захопленням, на уроці мистецтва, розмальовували малюнки та виготовили шапочки “Планета Земля.

4-Б кл. Проведено інформаційні хвилинки та цікавинки. Діти спілкувалися про збереження природного середовища, грались в екоігри, проводили досліди,повторили правила поводження серед природи, обговорили, що дає людині жива/нежива природа, які є проблеми довкілля сьогодні.Говорили і про повторну переробку вторинної сировини та правила сортування сміття.

У 3 Б класі була проведена екологічна година “Збережемо планету Земля”

Учні 4-А класу провели виховну годину, присвячену екологічним проблемам. Під час заходу вони активно займались висадкою саджанців та брали участь у різноманітних іграх, спрямованих на підвищення екологічної свідомості. Ця подія дозволила дітям не лише відчути себе частиною природи, а й навчила про важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища.Також учні обговорювали різні проблеми екології, що дозволило їм краще зрозуміти важливість збереження природи та власного внеску в її охорону.