День здоров’я

День здоров’я відзначають 7 квітня, проте маленькі здобувачі освіти 1-А класу вирішили одразу після канікул проводити “Кольоровий тиждень здоров’я”, адже здоров’я є найбільшою цінністю для людини.

Сьогодні наш дрескод – одяг червоного кольору та тема дня “Шкідливі й корисні звички”. З цієї нагоди в нас пройшла акція “Шкідливим звичкам кажемо “НІ”, під час якої діти отримували червоні долоньки з написом “НІ”, на білій частині яких записували всі шкідливі звички, які вони знають, потім обіцяли, що вони їм завжди казатимуть: “НІ!”.

Також дітки створювали аплікацію “Я дбаю про своє здоров’я, тому…”. Учні обирали серед різноманітних тверджень тільки ті, які корисні для здоров’я, і прикріплювали на свою пам’ятку. Активно та плідно пройшов наш “Червоний день”.