День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Сьогодні ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах великої війни за державний суверенітет і незалежність України, за право українського народу на вільне життя у вільній країні. Здобувачі та здобувачки освіти  нашого навчального закладу долучились до вшанування  воїнів Збройних Сил України. Класні керівники, вихователі ГПД провели з дітьми виховні бесіди та години спілкування, виставки малюнків, квести та інше. Діти виготовили для воїнів обереги, написали листи подяки, у яких привітали захисників з Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая.

Про звитягу та мужність наших захисників розповіли школярам вчитель предмету «Захист України», керівник гуртка «Джура» та «Школа безпеки», полковник запасу Збройних Сил України, Геннадій Ставнійчук та батько учениці 4-А класу, військовослужбовець ЗСУ, що нині боронить Україну від ворога, Денис Дорофєєв.

Школярам сподобалась і запам’яталась конкурсна програма для учнів 5-6 класів «Ми – козачата!». А вчителі фізичної культури провели для здобувачів освіти 1-11 класів спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. Також вчитель предмету «Захист України» провів для учнів 8-11 класів змагання з кульової стрільби.  Діти ще раз довели, що вони ерудовані, веселі, дружні, наполегливі. Вони – гідні слави своїх батьків і дідів, які безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи Перемогу.

Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Нездоланне те військо, яке б’ється за світло проти темряви, що боронить рідну землю. Слава Збройним Силам України!