День захисників та захисниць України

1 жовтня країна відзначає День захисників і захисниць України. В цей день вшановуємо воїнів, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Згадуємо всіх, хто виборював нам право бути українцями.

В ліцеї №13 було проведено ряд заходів до цієї знаменної дати.

Класні керівники 1-11 класів провели зі здобувачами та здобувачками освіти виховні заходи на тему: «Герої нашого краю». До навчального закладу завітали гості:  воїни-захисники і ті, хто втратив близьких і дорогих людей на фронті.  Діти захоплено слухали про героїв сьогодення, адже саме на таких яскравих історіях виховують справжніх патріотів.

Також школярі разом з педагогами та батьками відвідали у Парку Героїв  місце вшанування пам’яті кам’янчан, що віддали життя за наше мирне майбутнє. Діти прогорнули сторінки інтерактивної «Книги Пам’яті», що створена в честь полеглих героїв.

Діти виготовили вітальні листівки та обереги для воїнів-захисників та передали їх на фронтові рубежі.

До дня захисників та захисниць України в закладі було проведено Ярмарок солодощів. Учні пропонували різноманітні смаколики. Виручені кошти буде направлено на потреби ЗСУ.

Старшокласники ліцею 29 вересня відвідали міську виставку військового спорядження та майстер клас по плетінню сіток.

До цього державного свята були приурочені легкоатлетичні змагання серед учнів 5-11 класів, які ще раз довели, що наші діти – сильні, сміливі, спритні. Вони – гідні спадкоємці козаків, кіборгів, солдат, що захищають сьогодні нашу Батьківщину.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям та вітаємо їх зі святом!