День Захисника України

12.10.2018р. учні 1-а, 3-а, 7-а класів вшанували пам’ять загиблих у АТО колишніх учнів школи Коношенка Руслана та Журавленка Андрія та поклали квіти до меморіальної дошки у вестибюлі школи.

Учні 8-11 класів на Уроці мужності зустрілись з заступником командира 48 інженерної бригади з морально-психологічного забезпечення, підполковником Нечитайло Юрієм Валентиновичем та офіцером-психологом військової частини А-3479, молодшим лейтинантом Домашенко Юлією Олегівною.

Бойові офіцери розповіли учням про сучасну українську армію, про службу та будні військових, про мужність та бойовий дух солдат та офіцерів, які захищають суверенітет України на східних рубежах.

Під час зустрічі учні переглянули документальний фільм “Рейд”, військові відповіли на запитання старшокласників.

Для учнів 5-6 класів десятикласники під керівництвом вчителя історії Кушнір Я.П. підготували цікавий виховний захід “Козацька слава невмируща”, присвячену Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

В День Захисника України школу відвідала мати колишнього учня школи Коношенка Руслана, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт. Вона звернулась до учнів і закликала їх зростати патріотами, гідними людьми, добре вчитися, щоб у майбутньому приносити користь Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *