День науки у НВК №13

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки.

Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Щорічно в цей день наш навчальний заклад  з гордістю вітає переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,  Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів МАНУ, які вже сьогодні досягають результатів у підкоренні наукових вершин.

Щиро вітаємо наукову еліту  НВК №13 та їх наставників!

Нехай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *