ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та свободи. Цей день – символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

День Гідності і Свободи відзначили і в нашому навчальному закладі. У цей день класними керівниками 1- 11 класів були проведені класні години, уроки мужності, бесіди, квести, на яких здобувачі освіти разом з педагогами вели мову про фундаментальні цінності української нації, про силу та волю, наснагу до боротьби, сміливість та вміння усілякими засобами протистояти російським загарбникам. Лідери учнівського самоврядування провели з молодшими школярами вікторини «Сила гідності і свободи». Здобувачі освіти 9-11 класів взяли участь у загальношкільному заході «Шляхом гідності і свободи», переглянули документальний фільм «Революція гідності» та долучились до флешмобу «Стрічка гідності».

Ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих за незалежність України. Адже тільки завдяки їм ми вільні творити майбутнє у нашій незалежній державі!