День дитячої книги

День дитячої книги в учнів 3 – А класу пройшов цікаво та різноманітно. В класі ми створили свою “Поличку улюблених книг”. Обговорили, навіщо потрібно читати, як вибрати цікаву книгу. Ну і, звісно, створили “Пам’ятку : як поводитися з книгою”. Дуже цікавою видалася для діток “Гра-заплутайка”. Щоб прочитати деформовані віршики потрібно було добряче подумати. А скільки сміху було, коли не вдавалося правильно прочитати рядочки віршиків!!!

Потім, ми відвідали філію міської дитячої бібліотеки №4. Як там було цікаво!!! Дітки прийняли участь у цікавій вікторині, дізнались багато цікавого про місцевих письменників. Ну і вибрали собі цікаві книжечки. Отож ми всі можемо сказати, що “Читати, це круто!!!”