10.02.2022 з учнями 5-х класів НВК №13 в режимі онлайн з метою запобігання нещасних випадків серед дітей  заступником начальника управління-начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам’янець-Подільського РУ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області підполковником служби ЦЗ Солтисюком Сергієм Васильовичем спільно з  начальником СЮП ВП Кам’янець- Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Родіною Катериною Олександрівною були проведені профілактичні  виховні заходи на тему: “Безпека дітей в побуті, місцях масового відпочинку. Безпечне поводження на річках та водоймах”.

До бесід  долучились батьки учнів, адже  освітній  процес здійснюється в умовах  дистанційного навчання.