Батьківська конференція: партнерство заради дітей

21 вересня 2023 року в ліцеї №13 відбулась батьківська конференція, на якій була розглянута низка важливих питань.

        Директор навчального закладу Інна Охота підвела підсумки роботи колективу за 2022-2023 навчальний рік та окреслила завдання на 2023-2024 навчальний рік в світлі роботи ліцею в умовах воєнного стану. Керівник висловила всім щиру подяку за співпрацю: учителям – за творчість, стійкість, за любов до своєї професії; батькам – за розуміння, підтримку та повагу до вчительської праці.

        На конференцію було запрошено Дениса Федорова та Дмитра Ілліна -поліцейських офіцерів громади, які закликали батьківську громаду до співпраці, проінформували присутніх про відповідальність неповнолітніх та їх батьків щодо розповсюдження неправдивої інформації, наголосили на важливості профілактики кібербезпеки, булінгу.

Практичний психолог ліцею  Наталія Чепурняк розповіла про вплив сім’ї на організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану.

        Медична сестра закладу Олена Спасюк ознайомила батьків з принципами раціонального харчування, адже це – запорука здоров’я майбутнього покоління.

Представники закладу відповідали на низку запитань, які найбільше хвилювали батьків.

    Конференція пройшла злагоджено, конструктивно. Лише спільна робота педагогічного колективу, батьківської громади закладу допоможе виконати намічені на 2023-2024 навчальний рік плани.

        Сподіваємось, що підтримка і віра українців в ЗСУ допоможе здобути таку омріяну ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *