Алея Перемоги!

Усі ми прагнемо Миру! Усі ми мріємо про Перемогу! Втілюємо наші мрії в конкретних справах.

В Україні започаткували загальнодержавну акцію «Сади Перемоги». До неї долучились учні, батьки, вчителі, працівники навчально-виховного комплексу №13. На алеї перед школою висадили саджанці різноманітних дерев. Символічно, що у заході взяли участь і наймолодші школярі – першокласники. Разом з дітьми будуть рости і дерева. Віримо, що доля маленьких громадян України буде такою ж прекрасною, як і цвітіння садів навесні.

Сподіваємось,що дерева Перемоги, висаджені в ці дні на українських землях, свідчитимуть, що ми сильні, нездоланні, тримаємось один за одного, своїми посмішками та добрими справами здатні врятувати нашу землю та звільнити її від зла. Впевнені, що Перемога буде за нами!