1 червня – День захисту дітей

1 червня – відзначають  Міжнародний День захисту дітей. Дитинство – найщасливіша пора кожної людини. Ці слова – про дитинство: квіти, сонце, веселі розваги, радісні пісні, щасливі батьки, у яких ростуть здорові діти… Все це сьогодні забрала війна… Руїни міст і сіл, родючі поля, посічені «градами», сльози Бучі, Маріуполя, Бородянки…

Тому батьки – гідні дочки і сини України стали на захист своїх дітей, їх щасливого майбутнього.

Впевнені, що батьківська любов і турбота, відвага захисників і захисниць України обов’язково переможуть зло війни! І небо над головами дітей стане мирним!

До Дня захисту дітей у НВК №13 було проведено виставку малюнків учнів 1-4 класів «Мир – Україні!»

Учні 5-7 класів розповіли про найзаповітніші мрії у творах-мініатюрах «Про що мріють діти?».

«Діти мріють про мир!» – ці слова звучать у слайд-шоу, які підготували учні, батьки, класні керівники 1-7 класів.

Учні 8-11 класів провели флешмоб «Діти за МИР на Землі!»