Зустріч з майбутніми першокласниками

З 14.05 по 16.05. 2024 року Кам’янець-Подільський ліцей №13 гостинно відчинив двері для майбутніх першокласників. Ці дні для них були особливі, адже діти вперше прийшли до школи, познайомилися зі своїми першими вчителями та майбутніми однокласниками і поринули в шкільний світ. Впродовж трьох днів для малюків проводились веселі уроки-знайомства зі школою.

До майбутніх першокласників завітали їхні улюблені герої казок – Зайченя та Ведмедик, які на шкільному майданчику розважали дошкільнят іграми та розвагами.

Для батьків майбутніх першокласників була організована зустріч з адміністрацією ліцею, під час якої директор Інна Охота ознайомила присутніх з роботою закладу.Наша шкільна родина з нетерпінням чекає на поповнення. До зустрічі 1 вересня!