Вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту

20 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту. В ліцеї №13 вчителі та учні вшанували пам’ять захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Класні керівники провели для здобувачів освіти 1-8 класів години спілкування «Кіборги вистояли!».

Здобувачі освіти 8-11 класів взяли участь у загальношкільному виховному заході, на який була запрошена мати Руслана Коношенка, одного з кіборгів, колишнього учня нашої школи. Галина Олексіївна ділилась з старшокласниками спогадами про сина, розповідала про героїчні події останніх днів його життя.

Потім всі разом переглянули фільм про Руслана Коношенка – “Кіборг з позивним “Поет””, створений пошуковою групою нашого ліцею “Подоляни” під керівництвом вчителя історії Ткачук І. П.«Кіборги вистояли, не вистояв бетон», – ця фраза увійшла в історію разом із подвигом бійців. Ми пишаємось тим, що Руслан Коношенко навчався в нашій школі, пам’ять про його подвиг назавжди залишиться в наших серцях.