Вітаємо захисників з Різдвом та Новим роком!

Напередодні різдвяних та новорічних свят колектив нашого навчального закладу привітав воїнів-захисників з прийдешнім Різдвом та Новим роком.

З великою вдячністю учні, батьки та вчителі зібрали посилки для військових, в які вклали новорічні вітання, солодощі, каву, чай, теплі речі.  Діти написали листи подяки та виготовили для воїнів обереги, що нагадають про тепло родинного вогника, про те, що їх дуже чекають всі з Перемогою вдома.Велика подяка від вчительського колективу батьківській громаді закладу за допомогу і підтримку у цій справі. Посилки переслали в бойові підрозділи, де служать батьки учнів нашого ліцею.

Сподіваємось, що різдвяні і передноворічні гостинці принесуть нашим мужнім захисникам хвилинки радості.

Дякуємо воїнам за витримку, мужність у боротьбі з ворогом!

Віримо в ЗСУ і Перемогу, яку вони для нас виборюють!

Слава Збройним Силам України!

5-В клас