Укараїна – це ми!

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує єдність земель України. Усім жителям країни надсилаємо свої привітання та побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній сім’ї панує мир і спокій, любов та порозуміння. Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни. А ти, любий друже, патріоте своєї країни, прославляй Україну, розвивай свій талант, твори. Життя – це шлях, який важливо прожити з гідністю, та щиро любити те, де ти народився і ким ти є.

Доленосним у житті та історії України стало 22 січня 1919 року – день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Ця дата знаменувала етнічне та територіальне об’єднання українських земель і їй судилося навічно посіяти поміж українського народу споконвічну віру в те, що він єдиний.

Сьогодні питання єдності, соборності, суверенітету України знову у зоні ризику, знову болюче для мільйонів українців, але наша віра і досі залишається непохитною. Концепцією нашої фотороботи є «Соборна Мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

До Дня Соборності України в ліцеї № 13 була проведена фотовиставка “Україна-це ми!”. Свої креативні світлини представили діти всіх учнівських колективів ліцею. Найкраще фото учнів 7-В класу. Вітаємо переможців конкурсу.