Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Метою проведення Тижня з основ безпеки життєдіяльності було комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників освітнього процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В НВК №13 були організовані наступні заходи:

  1. Класні керівник 1-11 класів провели цикл тематичних бесід «Небезпека вдома і на вулиці».
  2. Під час проведення уроків з основ здоров’я та Захисту Вітчизни для учнів 5-9 класів СпасюкО.І., Гринчук Н.В. продемонстрували  відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги травмованим і потерпілим.
  3. Педагог-огранізатор Пащенко А.М. організувала конкурс малюнків попереджувальних знаків «Обережно небезпека» для учнів 1-6 класів.
  4. Завідувач бібліотекою Цимбалюк Л. В. оформила виставку методичної літератури з питань основ безпеки життєдіяльності в читальному залі.
  5. Кушнір Я.П., фахівець з охорони праці, підготовила матеріали інформаційних пам’яток з правил безпечної поведінки на вулиці та в побуті.
  6. Вчитель з основ здоров’я Спасюк О. І. та Кушнір Я.П., фахівець з охорони праці організували перегляд та обговорення навчальних відеоматеріалів про надзвичайні ситуації та правила поведінки при них для учнів 9 класів.
  7. Фахівець з охорони праці, Кушнір Я.П., провела інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки з персоналом навчально-виховного комплексу № 13.
  8. В рамках тижня 25.04 2019 був проведений «День цивільного захисту» з метою відпрацювання евакуаційних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації в закладі.
  9. 25 квітня 2019 року о 12 годині 00 хвилин проведено практичний тренінг з евакуації учнів і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. Результати проведення цього тренінгу свідчать про злагодженість дій педагогічного та учнівського колективу у разі евакуаційних закладах.
  10. 25 квітня була організована зустріч з представниками Кам’янець-Подільської пожежно-рятувальної частини.

Учні отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі,  під час пожежі, з електроприладами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *