Тиждень біології

З 16 по 20 вересня в ліцеї № 13 проходив тиждень біології. Його метою було розширити знання з предмету, розкрити нерозривний зв’язок життя людини з природою, виховувати почуття любові до життя, Всесвіту.

Діти брали участь в різноманітних заходах, як от: віртуальна подорож «Заповідники України», інформаційний огляд «Природа і війна: як російська агресія вплинула на довкілля», година спілкування «Червонокнижні рослини нашого краю», конкурс малюнків «Збережемо довкілля», фотовиставка «Мій домашній улюбленець», конкурс поробок «Природа і фантазія» та ін. Упродовж тижня учні дізнались багато цікавого зі світу природи, поглибили свої біологічні знання.

Почуття патріотизму, вміння бережно ставитись до природних ресурсів , вміння бачити красиве у буденних речах- все це виховують у школярів педагоги. Вони впевнені, що їх учні допоможуть зберегти нашу прекрасну Землю та зробити життя на ній щасливим.