ТВОРЧІ КАНІКУЛИ В КРАКОВІ

01–10.07.2019р. група учнів та вчитель польської мови НВК №13 Вітковська Тетяна Валентинівна брали участь у міжнародному проекті «Twórcze wakacje» («Творчі канікули»), який проводився в с. Голковіце та м. Краків.

Метою даного проекту був обмін культурним досвідом, традиціями, особливостями розвитку націй сусідніх держав – України, Литви та Польщі.

Для кожного учасника проекту була гарна нагода перевірити та вдосконалити свої мовні навички володіння польською мовою.

Під час перебування в с. Голковіце учні навчались та обмінювались культурним досвідом. Брали участь в навчальній грі «Globtroter», завданням якої було зінтегрувати учасників даного проекту. Проводячи презентаційний вечір, учні НВК №13 продемонстрували колорит української культури, пісенність мови, красу українського танцю; познайомили з історією рідного міста.

Незабутні враження залишили екскурсії по Кракові, перегляд вуличних спектаклів, Новоорлеанського параду, джазовий концерт, поїздка до Соляної Шахти в місті Величка.

Особливе зацікавлення викликало відвідування Національного музею в м. Краків, де учні мали можливість познайомитись із життям та творчістю видатного польського режисера Анджея Вайди та побачити картину Леонарда да Вінчі «Дама з горностаєм».

Учасники проекту отримали прекрасний культурний досвід, змогли зануритись в мовну атмосферу, у них залишились незабутні враження та море позитивних емоцій від даного проекту.