Свято Першого дзвоника

Сьогодні, 2 вересня, в ліцеї №13, як і в усій країні, пролунав Перший дзвоник, ознаменувавши початок нового навчального року. Вже третій рік поспіль школяр навчаються в умовах повномасштабної війни. На подвір’ї ліцею зібрались члени великої шкільної родини: діти, вчителі, батьки, гості навчального закладу. З привітальним словом до присутніх звернулась директор Інна Охота. Віддаючи пошану загиблим на російсько-українській війні випускникам школи Андрію Журавленку, Руслану Коношенку, Івану Остапову, одинадцятикласники поклали до меморіальних дошок на честь героїв квіти. В пам’ять полеглих захисників було оголошено хвилину мовчання.

Особлива увага на лінійці була приділена першокласникам. Вони вперше переступили поріг нашого навчального закладу. Від випускників ліцею їм було вручено «Скриньки патріотів» з оберегами та маленькі дзвіночки на згадку про початок шкільного життя. Урочисто пролунав перший дзвінок. Він закликав дітей до класів. Сподіваємось, отримані в ліцеї знання, вміння та навички допоможуть учням стати справжніми громадянами України, будуть запорукою їх успішного майбутнього.