Святкування Дня захисту дітей

Ніде, ні в якому місті світу зірки не світять так яскраво, як в місті дитинства.

Ліна Костенко.

Сьогодні, 31 травня, з нагоди свята “Дня захисту дітей”, яке щорічно відзначається 1 червня, здобувачі освіти 1-3 класів Кам’янець-Подільського ліцею №13 відвідали ЕНЦУМ, де педагогами закладу було проведено пізнавально-розважвльну програму. Цікаві ігри, розваги, живе спілкування з природою – все це створювало для дітей чудовий настрій та справжнє свято.

Весело, креативно було у кожній локації, яку з любов’ю створили і вміло організували педагоги ЕНЦУМу. У “Зоо-дворику” діти спілкувались із улюбленими тваринками, в локації “Туристична” мали можливість випробувати свої фізичні якості (спритність, сміливість, координацію рухів). Ще в іншій локації для дітей проводились різні цікаві майстер-класи.

Ну а на завершення святкової програми – сучасні ритмічні руханки, танцювальні вправи. А ще більше радості та драйву додалося із мильними бульбашками, які полюбляють всі діти.

Нехай всі діти світу зростають у турботі й любові під мирним небом!