Рекорд України встановлено!

9 травня 2024 року учні 2-В класу Кам’янець-Подільського ліцею №13 під керівництвом учителя Катерини МАЛАНЧУК, зіграли в освітню онлайн-гру “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!”, організаторами якої є видавництво Країна Мрій-КМ МЕDIA.

Одночасно у прямому етері 1186 команд з 23 областей, а це у загальній кількості 7116 учасників, грали в освітню онлайн-гру Всеукраїнської ліги “QUIZ ДІТИ”. Наші учні показали високі знання про рідну Україну, адже набрали максимальну кількість балів на кожному з трьох етапів, та в загальному це склало 36 балів.

Діти отримали неймовірні емоції, драйвовий настрій, новий досвід роботи у команді, поспілкувались з іншими командами з різних куточків України. Така згуртованість команд показала, що разом ми – сила, і майбутнє України в надійних руках!

Виховуємо покоління патріотів, які люблять та цінують свою Батьківщину!