Проєкт “Наші малі Батьківщини”

З 17 по 24 червня 15 учнів Кам’янець – Подільського ліцею №13 та 5 учнів ліцею №14 на запрошення відділу освіти міської ради міста Ченстохова та начальника управління освіти пана Рафала Пьотровського, в рамках реалізації проєкту «Наші малі Батьківщини», мали можливість відвідали це чудове місто. Приймала учнів Середня школа імені Яна Кохановського на чолі з паном директором Марьюшем Завадою.

Під час візиту учні мали насичену програму, різні види активностей та екскурсії:

– поїздка до замків Ольштина, Мирова та Боболіц;

– зустріч з учнями партнерської школи, де відвідали заняття з волейболу, самооборони та стрільби;

– відпочинок в аквапарку;

– екскурсія в музей монет Івана Павла ІІ та санктуарій з чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської; – участь в спортивних активностях в спортклубі SCOUT SPORT;

– похід в Jurapark Biskupice, де мали можливість їзди на квадрациклах;

– відпочинок на пляжі La Playa.

Під час перебування учні зустрілися з владою міста Ченстохова в Ратуші, де подякували організаторам за чудовий відпочинок і виступили з невеликим концертом. Діти повернулись додому сповнені позитивних емоцій та незабутніх вражень.