Важлива угода

18 жовтня в ліцей №13 міста Кам’янця-Подільського завітали гості з Польщі з міста Ченстохова: пан Рафал Пьотровский – керівник відділу освіти, пан Маріуш Завада – директор навчального комплексу імені Яна Кохановського, пан Рафал Дзівіс – директор психологічно-педагогічного консультаційного центру, отець Ян Потеральскі – Паулін з Ясної Гури, пан Адам Ківацький – президент товариства приятелів Львова та Східного Пограниччя, пан Марек Фішер – директор музею Прикордоння.

Почесні гості прибули до нас для заключення угоди про співпрацю між нашим ліцеєм та навчальним комплексом імені Яна Кохановського міста Ченстохова.

На зустрічі були присутні: заступник мера Дмитро Назаренко, заступник начальника управління освіти Юлія Сабат, директор ліцею 13 Інна Охота, адміністрація та вчителі закладу.

Здобувачі освіти нашого ліцею приємно вразили гостей високим рівнем володіння польською мовою, знаннями звичаїв та культури сусідньої держави та продемонстрували незламність духу українського народу попри велику кількість сьогоднішніх повітряних тривог. Гості привезли подарунки для дітей, висловили слова підтримки українському народу та сподівання про міцну подальшу співпрацю. На згадку про сьогоднішню зустріч діти вручили гостям колоритні національні сувеніри, виготовлені власноруч.

Учасники зустрічі вкотре усвідомили – ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!