Олімпійський урок

7 вересня в ліцеї №13 відбувся Олімпійський урок, на який завітала Олександра Чернуха – випускниця нашої школи, студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка.

Ім’я Олександри відоме в спортивних колах України та Європи. Ця дев’ятнадцятирічна  дівчина – майстер спорту України, чемпіонка України та Європи з легкої атлетики серед юніорів.

Нещодавно Олександра Чернуха повернулася з чемпіонату Європи серед юніорів, який проходив у місті Єрусалимі (Ізраїль). Спортсменка стала переможницею, стрибнувши на 13,63м в потрійному стрибку та отримала золоту медаль.

На зустрічі зі школярами Саша розповіла про свій шлях у спорті, демонструвала відеоролики про тренування, змагання, прекрасні миті перемог та нагороджень за спортивні здобутки.

Учні ліцею №13 задавали безліч запитань спортсменці, розпитували про все: про захоплення дівчини, про навчання у вузі, про друзів, про вільний час.

Здобувачі освіти із захватом розглядали спортивні нагороди Олександри, які дівчина показала на зустрічі. А на закінчення Олімпійського уроку – спільна фотографія на пам’ять.

Діти, які були присутні на заході, отримали неймовірні позитивні емоції. А Олександра Чернуха тепер стане для багатьох з них прикладом того, що можна досягти великих успіхів завдяки наполегливій праці та вірою в себе.