28.03.2023 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ» в якій взяли участь: Охота І. В., директор Кам’янець-Подільськоголіцею № 13, Хвостач А. М., заступник директора з навчально-виховноїроботи, Чепурняк Н. В.,практичний психолог та підготували матеріали:«ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РОБОТІ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ» у збірник Всеукраїнської науково-практичної конференції.
![](https://i0.wp.com/nvk13kp.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5267296979728320826_w.jpg?resize=750%2C325&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/nvk13kp.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5267296979728320823_w.jpg?resize=750%2C389&ssl=1)