Іноді здобувачам освіти з ООП потрібно відпочити та відволіктись від освітньої діяльності, тобто, переключитись на щось цікаве та пізнавальне. Тому, у нашому класі започаткована така тенденція: на перервах, або після уроків, діти виконують завдання, які зацікавлюють їх.
У 3-Б класі навчається троє здобувачів освіти з ООП. Ці завдання переважно вони виконують разом. Адже, групова робота стимулює вироблення вміння працювати упарах та уміння встановлювати контакт з іншими. А я, як асистент вчителя – допомагаю їм у цьому. Інші діти класу часто приєднуються, що налагоджує дружню та доброзичливу атмосферу у класі. Це надзвичайно важливо! Асистент вчителя – Францішкевич Адріана.
![](https://i0.wp.com/nvk13kp.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5246897465620285124_y.jpg?resize=750%2C1000&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/nvk13kp.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5246897465620285125_y.jpg?resize=750%2C563&ssl=1)