Ми – проти насильства

11 квітня в ліцеї №13 для здобувачів освіти 5-11 класів активісти учнівського самоврядування під керівництвом практичного психолога провели тренінг «Ми – проти насильства!». Мета заходу – висвітлення сутності та показників профілактики насильства в освітньому середовищі.

В ході тренінгу діти переглянули і обговорили відеоролики, присвячені темі насильства в суспільстві. Потім було проведено гру-тренінг, де школярі аналізували ситуації, пов’язані з різними проявами насильства: фізичним, психологічним, інтелектуальним, кібер булінгом, та шляхи їх уникнення.

На завершення гри-тренінгу здобувачі освіти створили тематичні плакати на теми насилля, в яких надали поради та настанови своїм ровесникам. Діти завершили тренінг з переконаннями, що свою честь, гідність, свободу потрібно захищати. Саме на цьому ґрунтується життя людини в сучасній правовій державі.