Конкурс юних поетів і прозаїків

В НВК №13 пройшов конкурс юних поетів і прозаїків. В ньому взяли участь учні всіх класів. Діти продемонстрували, що , що вони люблять творчість, вміють бачити прекрасне і втілювати це в своїх ліричних мініатюрах.

Серед кращих робіт – поезії Юрковської Вероніки (3-А) «Осінь чарівниця», Струмінської Валерії (2-В) «Осінь золотиста», Куриш Юлії (5-А) «Зимівля пташок», Кириліної Алії (6-Г) «Найкращій подрузі», Граб’юк Діани (7-В) «Не йди».

Оригінальністю відзначились прозові твори Семенової Зоряни (5-А) «Козацька Мрія». Мельник Марії (7-А) «Казка про Глазурку і Плямочку», Чернухи Олександри (11-А) «Експеримент».

Переможцями шкільного конкурсу визнано роботи Чернухи Олександри (11-А клас),

Граб’юк Діани (7-В клас)

Семенової Зоряни (5-А клас).

Бажаємо творчих успіхів всім учасникам конкурсу!

 

* * *

НЕ ЙДИ.

– Куди ж ти, татусь, мій, куди?

Не йди ти  від мене, не йди

В той край, де снаряди гримлять

Й від них бідні люди не сплять.

– О донечко, мій первоцвіт,

Життя мого зоряний квіт,

Не можу в той край я не йти,

Я буду його берегти.

Пішов. І здригнулась земля.

Пішов. І змарніли поля.

Стогнав. Коли рани пекли.

Кричав. Коли друзів несли.

Він падав і знову вставав,

Він землю свою рятував,

Бо дуже ту землю любив,

Бо так він по-справжньому жив.

А там десь далеко, є дім.

Його первоцвіт квітне в нім,

Не дав він захмарити цвіт,

Затьмарити свій первоцвіт.

І стихнуть снаряди колись,

І стане безхмарною вись,

То сльози дітей – назавжди,

І ніжне дитяче «Не йди …».

 

 

Граб’юк Діана

7-В клас НВК№13

Один коментар до “Конкурс юних поетів і прозаїків”

  1. Ще одну перемогу внесли до скарбнички рідного університету, до його сторіччя представники ННІ педагогіки. Студентка 1 курсу магістратури Валерія Кравець і її науковий керівник доцент кафедри лінгвометодики та культури фахової мови Галина Володимирівна Підлужна. У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (галузь Початкова освіта ) представили наукове дослідження за актуальною темою: Компетентнісний підхід до розвитку креативності молодших школярів (у форматі уроку літературного читання) . На конкурс було подано 80 наукових робіт студентів з різних регіонів України. За результатами успішного захисту роботи, який відбувся 23 квітня 2019 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. М. Коцюбинського, Кравець Валерія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а її науковий керівник подякою голови галузевої конкурсної комісії. 18 19 квітня 2019 року Максимчук Аліна, студентка 41 групи спеціальності 013 Початкова освіта Житомирського державного університету імені Івана Франка, взяла активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта , що проходила у Кам янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *