Конкурс на кращу писанку

В ліцеї №13 проведено конкурс на кращу великодню писанку. Його основними завданнями визнано: виховання поваги до традицій і звичаїв українського народу; формування інтересу до історичного минулого, його легенд та вірувань; розвиток дитячої творчості й фантазії.

В конкурсі взяли участь всі учнівські колективи закладу. З великим натхненням і ентузіазмом здобувачі та здобувачки освіти готували великодні композиції. Дітям відомо, що писанка – витвір, який веде свій родовід з давніх-давен. У писанці кожен колір і кожен символ має своє особливе значення, це один з найяскравіших видів народного мистецтва, яке віками передавалось від покоління до покоління. Виготовлені писанки – чудові і неповторні, в них відчувається енергетика щастя і радості. Дитячі обереги – це символ відродження вільної України, вони дарують надію на мирне майбутнє. На багатьох писанках нанесені патріотичні символи та використані жовто-блакитні кольори. Писанки, зроблені дитячими руками, зачаровують, зцілюють, окриляють, дарують людям добро і любов – почуття, без яких неможливо жити на світі. Кращі дитячі роботи будуть передані для участі в міському конкурсі .

Нехай українська писанка, символ відродження і незламності, звеличує Україну та наближає нашу Перемогу!