Конкурс «До мрії на кулі»

Здобувачі освіти 1-11 класів взяли участь у конкурсі дитячих малюнків «До мрії на кулі», проведення якого було ініційовано управлінням гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради в рамках святкування Дня міста.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчих, художніх здібностей дітей, виховання почуттів та любові до повітроплавання; надання можливості дітям висловити свої думки та власне світобачення через малюнки; проявити свою творчість, креативність та оригінальність; знайомство з історією міста та його традиціями, пов’язаними з повітроплаванням.

Усі класні колективи активно долучились до конкурсу. Допомагали і батьки. Більше тридцяти кращих малюнків було направлено на розгляд міського журі.

Нехай дитячі мрії збуваються!