Діти – майбутнє України!

1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.В рамках відзначення цього свята класні керівники, вихователі ГПД ліцею №13 організували та провели для дітей цікаві виховні заходи:

• години спілкування “Мої мрії на літо”;
  • діти відвідали музей старожитностей, кінотеатр;
  • завітали в контактний зоопарк ЕНЦУМу.

Також для школярів провели захоплюючи екскурсії по Старому місту та у пожежну частину. Діти мають право на щасливе дитинство і педагоги нашого закладу докладають всю свою майстерність та зусилля, щоб, не зважаючи на злочинні дії російського агресора, наші діти мали якнайбільше щасливих миттєвостей свого дитинства.

Діти – майбутнє нашої незалежної рідної УКРАЇНИ! За це майбутнє сьогодні віддають свої життя кращі сини та дочки нашої Батьківщини!Слава ЗСУ! Героям слава!Слава Україні!Віримо, що наші діти стануть гідною зміною старшому поколінню, опорою нашої держави!

Поїздка в Хмельницький музей науки “Евріка”.