День єднання України

16 лютого Україна відзначає державне свято – День єднання. Це молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

В ліцеї №13 долучились до відзначення цього свята. Зранку на території навчального закладу було піднято Державний Прапор України і прозвучав Гімн України. В класних колективах було проведено ряд заходів до Дня Єднання: класні години, квести, літературні огляди, виставки малюнків. Для старшокласників в актовій залі активісти учнівського самоврядування організували і провели Інформаційний дайджест «В єднанні – наша сила!». Діти, як і всі українці, вірять у Перемогу та наближають її всіма силами. Ніхто і ніколи не забере у нас нашу свободу, волю, батьківську хату, рідну землю і мову! В єдності – наша сила!