День вишиванки

16 травня 2024 року Україна відзначає День вишиванки. Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Колектив ліцею №13 також долучився до його відзначення. Діти, вчителі та працівники навчального закладу одягнули найбільшу гордість нашого народу – вишиванку. Впродовж дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. О 9 годині ранку діти взяли участь у Всеукраїнському онлайн-заході «Руханка до Дня вишиванки». Пізнавально пройшли тематичні уроки, на яких школярі пригадали цікаві історичні факти про наш традиційний одяг, про українські звичаї. Відбувся конкурс читців про вишиванки, конкурс на кращий малюнок з українською символікою.

Здобувачі та здобувачки освіти долучились до проведення флешмобу  “Вишиваємо перемогу”. На подвір’ї ліцею діти утворили символічне серце. Адже серця дорослих і дітей звучать сьогодні в єдиному ритмі: «Перемога!». Прапорці в руках дітей розвівалися на вітрі, надаючи цьому дійству особливого звучання. Всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує, і ми відчуваємо себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Гарний настрій, позитивні емоції, відчуття гордості за приналежність до українського народу не залишав нікого впродовж всього дня.