День Українського козацтва. День захисників та захисниць України.

14 жовтня – особливий для українців день. Сьогодні ми відзначаємо День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисників і захисниць України. Наша нація сильна, згуртована, як ніколи. Українські воїни захищають свободу, незалежність України на полі бою. Вони – символ духу народу, приклад незламності й героїзму. Учні нашого навчального закладу також наближають Перемогу. В ліцеї було проведено ряд заходів до відзначення Дня захисників і захисниць України. Класні керівники, вихователі ГПД в онлайн-режимі провели з учнями виховні бесіди, години спілкування, присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисників і захисниць України. Також було проведено майстер-клас «Вогник Перемоги», благодійний ярмарок «Друге життя – непотрібним речам», конкурс малюнків «Поздоровлення воїну». Школярі з допомогою дорослих відправили на фронт 8 посилок з малюнками, привітальними листівками, оберегами , теплими шкарпетками, зв’язаними власноруч. Тепла і наснаги нашим воїнам додадуть також чай, кава, солодощі і, особливо, окопні свічки, які теж виготовлені руками наших учнів та їх батьків.

Також діти перерахували 14590 гривень, що були зібрані під час благодійного ярмарку “Друге життя – непотрібним речам”, у військову частину, де служать рідні працівників та учнів закдаду. На ці кошти вони замовлять дощовики, які допоможуть вберегтись від холодних дощів в окопах на передовій.

Всі разом допомагаємо армії та віримо в Збройні Сили УкраЇни!

Дякуємо нашим захисникам за їх звитягу, мужність та героїзм і пишаємось нашими героями!!!