День  пам’яті  Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.  Людей, що мужньо і хоробро відстоювали нашу незалежність та нашу єдність. Людей, які вкотре довели, що Україна завжди боротиметься за свою свободу. Сміливість Героїв Небесної Сотні стала сміливістю для нового курсу нашої держави. Тоді хід історії України було змінено, бо разом із героями піднялися мільйони українців.

В нашому навчальному закладі провели Урок пам’яті, присвячений трагічним подіям зими 2013-2014 років. Учні, присутні на заході, мали змогу познайомитися з тим, що відбувалося 9 років тому. Школярі переглянули відеоматеріали про подвиг учасників Революції гідності та вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.  За традицією, на алеї біля ліцею діти розвішали паперових янголів – символ пам’яті про загиблих Героїв Небесної Сотні. Віримо, впевнені, що їх смерть була недаремна.  Герої не вмирають . Подвиг цих славних українців житиме у віках!