День Героїв

23 травня Україна відзначає День Героїв. Це щорічне свято на честь українських воїнів – борців за волю нашої держави.

Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це свято горде і одночасно сумне, бо багато наших співвітчизників віддали життя заради своєї Батьківщини.

У цей день в ліцеї №13 вшановували пам’ять героїв-українців, що відстоювали свободу та незалежність України. Члени учнівського самоврядування провели бесіди про велич духу українських вояків, про їх величні подвиги. Діти переглянули відеоролики патріотичного змісту. Класні керівники 1-11 класів провели зі здобувачами освіти тематичні години спілкування. Школярі читали вірші про війну і про героїв, малювали малюнки. Діти поклали квіти та віддали шану нашим захисникам, що полягли смертю хоробрих за рідну Україну, у сквері Героїв.

Колектив нашого навчального закладу пишається своїми героями: тими, хто поліг на полі бою, до останнього виконуючи свій обов’язок, тими, хто продовжує боротьбу на фронтах війни. Прізвища загиблих героїв -випускників назавжди викарбувані на меморіальних дошках, що знаходяться на фасаді школи. Вони є символом незборимості української нації.

По-особливому звучать сьогодні слова «Слава Україні!», «Героям слава!»