День безпечного Інтернету

05.02.2019р. у День безпечного Інтернету в НВК №13 проведено ряд заходів для учнів 1-11 класів з метою поглибити їх знання про безпечний Інтернет та відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.

Молодші школярі, учні 1 та 2 класів, подивилися мультфільм «Фіксики. Інтернет». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Для старших учнів молодшої школи були проведені відео-уроки на тему: “Інтернет – користь чи прихована небезпека” з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні 6 – 7 класів приймали участь в грі «Безпечна подорож до країни Інтернет». Після закінчення гри-подорожі учасники визначили негативний вплив мережі на підростаюче покоління, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні 8-11 класів переглянули онлайн-урок з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 та проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.

Учні старших класів визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *