День гарбуза

Напередодні Дня Гарбуза у 1-А класі відбулося фантастичне свято! Діти провели час, граючись у цікаві ігри, та брали участь у вікторинах. Проявляли свою ерудицію у конкурсі “Порахуй насінинки”, складанні гарбуза із пазлів. Насиченим та енергійним був останній день перед канікулами.

День Гарбуза у 1-Б класі. На уроці з мистецтва малювали соковитого гарбуза, на уроці з дизайну і технологій діти виготовляли ” гарбузові браслетики”. Потім діти грали математичні ігри “Порахуй насінинки гарбуза і поклади відповідну цифру”, ” Домалюй гарбузики відповідно до цифри”, “Склади геометричні фігури відповідно до форм гарбуза”.

На уроці з письма по пунктирах обводили оранжеву ягоду – гарбуз. То ж останній день навчання перед осінніми канікулами був насиченим і цікавим.

26 жовтня – Всесвітній день гарбуза! Свято чарівності, багатогранності та культурного значення гарбуза. Здобувачі освіти 4 – А класу дізналися багато цікавого про гарбуз, поговорили про цілющі властивості цього продукту та його цінність для організму. А ще пограли в українські народні ігри з гарбузом! Ну і не обійшлося без гарбузових смаколиків!