Міжнародний день благодійності

5 вересня весь світ відзначає Міжнародний день благодійності на честь рятівниці багатьох хворих, бідних та знедолених – мати Терези.

Учні та педагоги ліцею №13 теж долучились до відзначення цього дня. В умовах повномасштабної війни надзвичайно зросла роль волонтерства і благодійності. Традиційними в нашому навчальному закладі стали акції «Ярмарок солодощів», «Друге життя непотрібним речам», «Подаруємо книгу дітям», «П’ять картоплин», «Зігрій воїна на фронті», «Посилка захиснику на Різдво» та ін.

Цьогоріч 2 та 5 вересня в ліцеї було проведено акції: «Замість букета вчителю – донат на ЗСУ» та «Гривня заради миру!». Гроші, зібрані під час благодійних заходів, будуть спрямовані на допомогу одному із військових підрозділів ЗСУ.

Дякуємо батькам учнів за підтримку і допомогу!

Разом – до Перемоги!