8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмому Другій світовій війні 1939–1945 років

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни.

На честь цього визначного дня у ліцеї №13 було проведено ряд тематичних заходів, основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле. Урочисто і пізнавально пройшли години спілкування та Уроки Пам’яті: «Ми пам’ятаємо своїх героїв», «Народу мир потрібен, як вода…», «Пам`ять заради майбутнього», «Пам`ятаємо, перемагаємо», під час яких учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, виховували почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Здобувачі та здобувачки освіти стали учасниками флешмобу до Дня пам’яті та перемоги «Червоний мак – квітка пам’яті». Вчителі та діти прикрасили груди «Маками пам’яті», а також провели майстер-класи з виготовлення стилізованих червоних квітів. Для учнів початкових класів було проведено виставку дитячих робіт та малюнків «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

Сьогодні, як ніколи, молоде покоління розуміє, що мир – найбільше багатство на Землі. Вивчаємо свою історію, шануємо і пам’ятаємо тих, хто у роки Другої світової війни відстояв мир, і молимося за захисників, які боронять його в Україні сьогодні. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!НОВИНИ ШКОЛИ