Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Як же хочеться уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, що очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити дітей правил безпечної поведінки, сформувати відповідні уміння та навички, щоб вони могли почуватися безпечно.

З 19.04. по 23.04. 2021 року уся шкільна громада НВК № 13 активно бере участь у Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності, що проводиться з метою поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок щодо формування в учасників освітнього процесу ціннісного ставлення до життя та здоров’я.

 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

 Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 4 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

 

 

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих.

 

21.04.2021р. в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для учнів 5-Б та 5-В класів НВК №13 (класні керівники Кушнір Я.П. та Погорлюк Л.В.) було організувано онлайн-зустріч з Семіряковою Роксоланою Михайлівною, начальником сектору ювенальної превенції відділу превенції Кам’янець-Подільського РУП на тему «Безпека в інтернеті» під гаслом «#СТОПКІБЕРБУЛІНГ».
Мотивацією зустрічі було привернення уваги учнів до питань правил безпечного користування інтернетом, захист дітей від шкідливої інформації та онлайн-загроз. Підсумком зустрічі стало спільне створення алгоритму дій щодо попередження кібербулінгу.

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в учнів 2-А класу пройшов дистанційний урок вивчення дорожніх знаків.Діти виготовляли знаки та розповідали про їх призначення. Урок був цікавим та інформативним.

Для учнів 4-Б класу був проведений онлайн-урок “Безпека на дорозі”

 

Для учнів 2 – Б класу було проведено дистанційний урок “Безпека дитини”. На уроці обговорювались питання: поводження з вогнем, правила дорожнього руху та безпечна поведінка дітей вдома. Учні переглянули пізнавальне відео, за допомогою матеріалів до лепбуків нагадали правила поводження та безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *