22 вересня – День партизанської слави

Це свято встановлено в Україні з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і  підпільників в роки Другої світової війни. В нашому навчальному закладі з метою увічнення  їх пам’яті було проведено ряд заходів. Шкільний бібліотекар провела  огляд художньої літератури, присвяченої темі партизанського руху на Поділлі. Класні керівники разом з дітьми, які навчаються очно, переглянули відеоролики про значний внесок партизанів і підпільників у перемогу над німецькими нацистами в часи лихоліть 1941-1945 років. Школярі  дізнались багато нового з історії нашого краю. Адже і в нашому рідному місті теж діяла молодіжна підпільна організація, яка боролась з окупантами.

Тема партизанства актуальна і сьогодні. На тимчасово окупованих рашистськими загарбниками  територіях діють партизанські об’єднання. Ризикуючи власним життям, хоробрі українці  наближають Перемогу. Їхні імена нам сьогодні ще невідомі.  Але вони-ГЕРОЇ!