21 вересня – Міжнародний день миру та День миру в Україні

21 вересня українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні.

Мета Дня – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності.

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.

Здобувачі та здобувачки освіти ліцею №13 долучились до проведення Дня миру. Учні писали листи воїнам на фронт, дякуючи за можливість вчитися ,займатись улюбленими справами. Також було проведено флешмоб. .Діти вшанували полеглих воїнів, які віддали життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини, хвилиною мовчання. Учні розповіли присутнім історію виникнення Міжнародного дня миру, прочитали вірші про мир. Учениця 2-Б класу Анастасія Слободян подарувала учасникам флешмобу чарівну пісню про дітей України .

Наймолодші школярі долучились до виготовлення символічного голуба миру, використовуючи паперові символічні долоньки.

І діти, і дорослі відчувають актуальність відзначення Дня миру. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже третій рік триває жорстока і кривава війна, яку почала. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.