01.06.2026 року для освітян Кам’янець-Подільської громади розпочала роботу літня школа «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ПЕДАГОГА: ПІДКОРЮЄМО НОВІ ВЕРШИНИ». У перший день роботи практичний психолог ліцею №13 провела для групи №2 психологічний релакс «Внутрішня рівновага – сила в тобі». Це надважливий тренінг для відновлення душевного балансу та ментального здоров’я. Як це було? Кавова арт-терапія: учасники створювали малюнки за допомогою кави, занурюючись у процес творчої медитації та релаксу.
Метафоричні асоціативні картки (МАК): за допомогою спеціальних карт шукали внутрішні ресурси, відповіді на важливі запитання та шляхи подолання стресу. Психологічне розвантаження: педагоги ділилися емоціями, вчилися долати вигорання та відновлювати життєву енергію. Незвичайне малювання та робота з картами допомогли кожному учаснику віднайти свій внутрішній спокій.
Старт літньої школи виявився натхненним і ресурсним. Попереду — нові вершини!

