Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 16.04. по 20.04.2018 в навчально-виховному комплексі № 13 року було організовано та проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Основною метою «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.

В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 19.04. 2018 року в НВК № 13 було організовано і проведено «День цивільного захисту».

Відповідно до тематичного плану «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» були організовані наступні заходи:

Класні керівник 1-11 класів провели цикл тематичних бесід «Небезпека вдома і на вулиці».

Класні керівники 1-4 класів організували та провели для учнів вікторину «Основні правила поведінки під час руху по вулицям та дорогам».

Під час проведення уроків з основ здоров’я для учнів 5-9 класів Спасюк О.І., Твердохліб М.І. продемонстрували  відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

З метою попередження виникнення пожеж була організована зустріч учнів 1-7 класів з оперативно-рятувальною службою для проведення навчання правилам пожежної безпеки, набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Педагог-організатор Пащенко А.М. організувала конкурс малюнків «Правила безпеки користування газом в побуті» для учнів 1-7 класів.

Завідувач бібліотекою Цимбалюк Л. В. оформила виставку методичної літератури з питань основ безпеки життєдіяльності в читальному залі.

Кушнір Я.П., фахівець з охорони праці, підготовила матеріали інформаційних пам’яток з правил безпечної поведінки на вулиці та в побуті.

Загалом, підсумовуючи  результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання  безпеки життєдіяльності підростаючого покоління  в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь  залежить  їх майбутнє – щасливе та безпечне.