Спортивна дитина – здорова країна!

10.05.2019р. в НВК №13 в рамках заходів місячника сім’ї і здоров’я проводиться  свято-змагання   «Спортивна дитина – здорова країна!». Цей захід був ініційований міською радою старшокласників «Нова Генерація Лідерів».

Представники учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл міста у складі 4 команд змагались на естафетах: «Комбінована», «У колі з обручем», «Танцюємо разом», «Конкурс капітанів», «Перетягування линви».

Поки журі у складі: головний суддя – Вергуш О.М., викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка; Ільчишен С,С, – методист управління освіти і науки; Хитрук І.В. – вчитель інформатики НВК №13; Кушнір Я.П. – вчитель історії НВК №13 підраховували бали, перед учасниками свій талант та майстерність показали  – вихованка ДЮСШ №1, учениця НВК №9 Бєлова Роксолана та чотириразовий чемпіон України та призер етапу кубку світу з тхек-ван-до – Мокринчук  Максим, учень 8-Б класу НВК №13

Перемогу здобули команди «NAVI» та «ФОРВАРД», ІІ місце – команда «ГЛАДІАТОРИ», ІІІ місце виборола «БЛИСКАВКА».

Привітала учасників та вручила грамоти методист управління освіти і науки Дюднєва Н.М.